ДТП

Адвокатське об’єднання «Максимальний захист» надає послуги юридичного характеру при настанні дорожньо-транспортної пригоди.

Дорожньо-транспортна пригода - перші дії.

Дорожньо-транспортна пригода — це подія, що наступила під час руху транспортного засобу, внаслідок якої загинули або поранені люди чи завдані матеріальні збитки.

Звісно краще за всього мати поліс ОСАГО або КАСКО, однак і в цьому випадку це не гарантія виплати відшкодування.

Головне! Не панікувати.

Адвокати Адвокатського об’єднання «Максимальний захист» допоможуть Вам при настанні ДТП. Зберуть докази, допоможуть правильно оформити дорожньо-транспортну пригоду. Проконсультують до приїзду адвоката на предмет поведінки під час зазначеної події.

При дорожньо-транспортній пригоді дуже важливо зреагувати швидко і невідкладно:

 1. Викликати у разі необхідності швидку медичну допомогу.
 2. Викликати поліцію, зафіксувати дорожньо-транспортну подію.
 3. Переписати дані свідків, їх номери телефонів та адреси (для можливого їх виклику в подальшому в суд у разі необхідності.
 4. Сфотографувати наявні поліси ОСАГО або Каско.
 5. Намагатись зберегти дані іншого водія, пересвідчитись хто саме сидів за кермом.
 6. Пересвідчитись чи не перебував інший водій у стані алкогольної або наркотичної залежності.
 7. Переписати номери автомобілів.
 8. Сфотографувати пошкодження та місце розташування автомобілів.
 9. Обмінятися контактами з учасниками події.
 10. Відібрати письмові пояснення у свідків, щоб потім їх було легше викликати.
 11. Зазначити ПІБ свідків у своїх поясненнях.
 12. Намалювати схему Дорожньо-транспортної пригоди.
 13. Зняти на відео місце дорожньо-транспортної пригоди.
 14. Зафіксувати знаки дорожнього руху та розібратись хто винен у ситуації.
 15. Повідомити протягом 3-х календарних днів свою страхову компанію та страхову компанію іншого учасника.
 16. Якщо машину забирають на штраф-площадку, поцікавитись куди, скласти акт зовнішнього огляду автомобіля та вилучити з нього цінні речі.
 17. Вирішити чи надавати пояснення, чи відмовитись користуючись ст. 63 Конституції України та нормами Європейського права.
 18. Провести оцінку пошкодженого автомобіля до початку ремонту.
 19. Витребувати з поліції відео з нагрудних камер спостереження.

Слід пам'ятати:

Двічі протягом року за відмову від проходження відповідно до встановленого порядку огляду на стан алкогольного сп’яніння, —

тягнуть за собою накладення штрафу на водіїв у розмірі двох тисяч чотирьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з позбавленням права керування транспортними засобами на строк десять років і на інших осіб — накладення штрафу у розмірі двох тисяч чотирьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з оплатним вилученням транспортного засобу чи без такого.

Згідно ст. 130 КУпАП України керування транспортними засобами особами в стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції, а також передача керування транспортним засобом особі, яка перебуває в стані такого сп’яніння чи під впливом таких лікарських препаратів, а так само відмова особи, яка керує транспортним засобом, від проходження відповідно до встановленого порядку огляду на стан алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або щодо вживання лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції, —

тягнуть за собою накладення штрафу на водіїв у розмірі шестисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з позбавленням права керування транспортними засобами на строк один рік і на інших осіб — накладення штрафу в розмірі шестисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

 • Відповідно до пункту 2.5 Правил дорожнього руху водій повинен на вимогу поліцейського пройти в установленому порядку медичний огляд з метою встановлення стану алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Legal Guidance Customized for Your Business Needs

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.