Нерухомість, ріелторські послуги

Як відомо, власність обтяжує. Адвокатське об’єднання «Максимальний захист» допоможе в захисті приватної власності, приведенні у відповідність до діючого законодавства нерухомості.

Супроводження правочинів (договорів відчуження) у сфері нерухомості

Ми розуміємо усю відповідальність яку несе покупець або продавець нерухомості. В нашій команді працюють колишні ріелтори та інші фахівці у сфері нерухомості. Допоможемо перевірити нерухомість перед укладенням договору купівлі-продажу, дарування нерухомості. Перевіримо нерухомість на наявність обтяжень, виявлення ризиків при купівлі-продажу нерухомості, перевірка нерухомості на предмет наявності судів в реєстрі судових рішень. Перевірка правовстановлюючих  документів на нерухомість. Усунемо перешкоди при володінні, користуванні і розпорядженні майном.

Допоможемо продати або купит об'єкт нерухомості. Мінімізуємо юридичні ризики.

Наші ріелтори допоможуть Вам продати об’єкт нерухомості. Виїдуть на місце, зроблять фото, розмістять фотографії та оголошення, знайдуть для Вас покупця або продавця, перевірять покупця або продавця нерухомості. Перевірять на відповідність об’єкт нерухомості. Своїми порадами і досвідом допоможуть усунути значну частику ризиків, які виникають при купівлі або продажу нерухомості.

Допомога в реалізації безкоштовного права громадянина України на набуття земельної ділянки.

Набуття права на землю громадянами та юридичними особами здійснюється шляхом передачі земельних ділянок у власність або надання їх у користування.
Безоплатна передача земельних ділянок у власність громадян провадиться у разі:
а) приватизації земельних ділянок, які перебувають у користуванні громадян;
б) одержання земельних ділянок внаслідок приватизації державних і комунальних сільськогосподарських підприємств, установ та організацій;
в) одержання земельних ділянок із земель державної і комунальної власності в межах норм безоплатної приватизації, визначених цим Кодексом.
  • Приватизація нерухомості
  • Реєстрація права власності на новозбудоване нерухоме майно
  • Перевірка об’єктів нерухомості або рухомого майна при купівлі-продажу
  • Перевірка правоустановлюючих документів на власність
  • Перевірка покупця нерухомості, аналіз ризиків правочину відчуження власності

Допомога в отриманні дозвільної документації.

Повернення права власності на незаконно відчужене майно

Судовий захист прав власності: витребування власності з незаконного володіння, визнання права власності на майно, поділ спільного майна, виділення частки від спільного майна, відшкодування вартості майна, визначення порядку володіння, користування та відчуження майна, визнання недійсними правочинів про відчуження майна, виключення майна з опису.

Ми віримо в Вас і в нашу компанію! Звертайтеся за допомогою за наступними номерами: 097 888 99 77, 050 011 00 07.