• 02090, вул. В. Сосюри, 5, оф. 304, м. Київ
  • (097) 888 99 77

Про компанію

Про компанію

Про компанію

Пріорітетом Адвокатського об’днання «Максимальний захист» є люди та їх проблеми. Ми прагнемо допомагати і бути корисними Вам. Наші цілі заслужено вийти в ТОП кращих юридичних компаній світу, а тому, ми розуміємо як важливо берегти свою репутацію та постійно підвищувати професіоналізм, який є запорукою надання якісних послуг.

Адвокатське об’днання «Максимальний захист» досить молодий та амбіційний колектив. Попри це усі фахівці об’днання кваліфіковані спеціалісти з значним досвідом роботи. Адвокатське об’днання почало працювати на початку 2013 року,  одразу після набуття чинності нового кримінального процесуального кодексу України. Адвокатське об’днання надає професійні правничі послуги в межах правового поля. Основною конкурентною перевагою АО «Максимальний захист» є індивідувальний підхід, порядність у стосунках та професійна підготовка документів. Усі документи складені в адвокатському об’днанні, готуються зґідно діючого законодавства професійними юристами, добре вичитуються та перевіряються. Ми намаємось бути кращими в написанні документів та порядними у стосунках.

Адвокатське об’днання переважно спеціалізується на господарському, кримінальному та податковому праві, однак не нехтує й іншими галузями (цивільне, адміністративне, митне) для розширення свого кругозору та підвищення досвіду. Адвокатське об’днання складається з керівника адвокатського об’днання,  одного помічника та адвоката. Об’днання плідно спвпрацює з іншими коллегами (експертами, спеціалістами, детективами, оцінщиками, поліграфологами, бухгалтерами, аудиторами) та  залучає їх у разі необхідності надати якісну та своєчасну допомогу, що задовільняє найвибагливіші потреби клієнтів.