Кримінальне право

Адвокатське об’єднання «Максимальний захист» спеціалізується на захисті осіб від кримінального переслідування.

Адвокати  АО «Максимальний захист» мають великий практичний досвід здійснення захисту прав та законних інтересів осіб на досудовому розслідуванні та під час судового розгляду кримінальних проваджень.

Захистимо від неправомірних дій НАБУ, ДБР, поліції, СБУ, ДФС України, Прикордонна служба, Генеральна прокуратура України.

Представництво на стадії досудового розслідування

Досудове розслідування на практиці може тривати більше року. Кваліфіковані адвокати допоможуть Вам у захисті Ваших законних прав та інтересів під час розслідування. Зберуть необхідні виправдовувальні докази.

Перелік послуг з кримінального процесу:

  1. Допомога досвідчених адвокатів при проведенні обшуку на підприємстві (установі) (правильно зустріти, зафіксувати на відео хід дій, провести інструктаж з співробітниками, ведення переговорів з правоохоронцями, фіксування основних порушень під час обшуку, зберігання документів у разі необхідності, внесення в протокол усіх зауважень, повернення тимчасово вилученого майна та повернення арештованого майна, зняття арешту з майна).
  2. Допомога адвоката під час допиту свідка або підозрюваного (консультації з приводу застосування статті 63 Конституції України (право не свідчити проти себе та родичів і не тільки). Супровід та фіксування зауважень, порушень, які в подальшому дають право визнати такий доказ недопустимим.
  3. Супроводження під час будь-яких слідчих дій на досудовому розслідуванні (вручення підозри, проведення експертизи, впізнання та інше).
  4. Виїзд на ДТП у кримінальних провадженнях.

Крім того АО «Максимальний захист» забезпечить:

  • — представництво інтересів підозрюваного на досудовому розслідуванні;
  • — представництво інтересів обвинуваченого в суді;
  • — оскарження рішення суду першої,  апеляційної та касаційної інстанції;
  • — надання кваліфікованої правничої допомоги свідку у кримінальному провадженні;
  •  — реалізації прав та представництво потерпілого у кримінальному провадженні.

Переваги звернення до АО «Максимальний захист»:

Ми віримо в Вас і в нашу компанію. Наші співробітники в першу чергу націлені на створення блага у вигляді надання професійних юридичних послуг, досягнення соціального ефекту у вигляді задоволення потреб клієнта у юридичних послугах. Тобто, ми в першу чергу хочемо щоб клієнт був задоволений, а вже в другу заробити кошти.

Звертайтесь до АО «Максимальний захист» за телефоном 097 888 99 77.