Сфери діяльності

Детективні послуги від адвоката — збір доказів

Адвокатським об’єднанням «Максимальний захист» у згоді з чинним законом «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» здійснюються послуга збору і фіксації речових доказів в інтересах фізичних на юридичних осіб.

Згідно чинного законодавства, а саме за ст. 93 КПК України — закон надає можливість підозрюваному, обвинуваченому, потерпілому робити збір таких доказів, щоб надалі використати їх у свою користь, або у своє виправдання.

Це можливо шляхом витребування і отримання від органів державної влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій, посадових і фізичних осіб речей, копій документів, відомостей, висновків експертів, проведення ревізій, актів перевірок; ініціація проведення слідчих, розшукових дій, негласних слідчих, та інших процесуальних дій.

Для реалізації процедури збору доказів Вам буде незамінною допомога адвоката як особи, яка в силу положень Закону України «Про адвокатуру і адвокатську діяльність» надає правову допомогу.

Що важливо знати про збір доказів?

Професіоналізм адвоката, чітке розуміння норм КПК, та інструкції з проведення негласних слідчих дій, є важливими для успішного збирання доказів захисту та при виявленні процесуальних помилок, недбалості та зловживань слідчого та прокурора.

Негласні слідчі дії – це різновид слідчих або розшукових дій, відомості про факт та методи проведення яких не підлягають розголошенню, за винятком випадків, передбачених КПК. Тому Вашому адвокату потрібно знати процедуру проведення таких дій, для того, щоб при розгляді справи в суді визнати отримані під час проведення негласних слідчих дій дані неправомірними, такими, що отримані з порушенням порядку передбаченому Кримінальним процесуальним кодексом України.

          Положенням ч.1 ст. 86 КПК України встановлено, що доказ може бути визнаний допустимим, лише в тому випадку, коли він отриманий в порядку, передбаченому положеннями КПК України. Таким чином, адвокату необхідно звертати особливу увагу на порядок отримання доказів, з’ясовувати, чи в порядку, передбаченому положеннями КПК України, отриманий той чи інший доказ.           Якщо сторона захисту знаходить докази які виникають сумніви, — пунктом десятим частини третьої статті 42 КПК України передбачено право подавати свої зауваження та заперечення щодо порядку проведення процесуальних дій.

 

Які види послуги ми пропонуємо?

  1. Підготовка здійснення рецензій на висновок експерта (робиться відповідним спеціалістом (експертом) та/або експертною установою);
  2. Замовлення поліграфічного дослідження;
  3. Проведення експертизи з приводу встановлення моральної шкоди (експертом);
  4. Виїзд на місце та здійснення фото та відео фіксації;
  5. Замовлення журналістського розслідування;
  6. Складання адвокатського запиту до органів державної влади, підприємств, установ;
  7. Ініціація проведення слідчих дій;
  8. Проведення аудиту земельної ділянки;
  9. Ініціювання здійснення тимчасового доступу до речей і документів;
  10. Отримання письмових висновків фахівців;
  11. Проведення за участі слідчого одночасного і перехресному допиту;
  12. Ініціювання тимчасового доступу до речей та документів з подальшим проведенням обшуку;
  13. Нотаріальна фіксація порушення честі та гідності (актування ресурсів в інтернеті, нотаріальне засвідчення інформації);
  14. Нотаріальна фіксація електронних документів (огляд документів адвокатом);
  15. Збір, фіксація і оформлення доказів при ДТП;
  16. Збір, фіксація і оформлення доказів у кримінальному провадженні;
  17. Відібрання пояснень у свідків;
  18. Актування події (затоплення, не отримання повістки, отримання податкового документа пізно);
  19. Збір інформації на місці, виїзд в державних установ і організацій з метою отримання нових доказів;
  20. Допомога в нотаріальному оформленні показань свідка;
  21. Фіксація моральної шкоди (експертиза).
  22. Відео-фіксація відкритого судового засідання…
  23. Аудіо-фіксація розмови з попереднім попередженням особи.
  24. Аудит-перевірка процесуальних дій у кримінальному провадження на предмет порушень.
  25. Збір доказів в межах адміністративного, кримінального, господарського, цивільного провадження….інше
  26. Збір доказів на території іншої держави.
  27. Пошук та збір інформації з загальнодоступних джерел (Єдиний реєстр судових рішень, Єдиний державний реєстр нерухомого майна, Єдиний державний реєстр рухомого майна, довіреностей, обтяжень, база «Контрагент», Ю-контрол, пошук Європейської практики…

Слід зазначити, що законодавчо закріплені за адвокатом повноваження надають йому на відміну від його клієнта ряд додаткових можливостей у зборі доказів, оцінки їх перспективності з правової точки зору і здійснення ефективнішого захисту інтересів клієнтів.

Чим більш джерел доказів Ви згадаєте,  тим  швидше та якіснішими будуть дії Вашого адвоката. Наявність інформації про точне місце знаходження тих або інших документів, інформацію про анкетні дані і місце проживання можливих свідків, відомостей про розташування предметів, які можуть довести якусь подію, допоможе ефективніше зробити збір і підготовку таких доказів.

          Адвокатське обєднання «Максимальний захист» допоможе Вам, звертайтесь:

  • Заповнивши форму на сайті;
  • Подзвонив по номеру 097 888 99 77.
  • Звязавшись з нами використовуючи месенджер Viber, Whatsup;
  • Наша електронна пошта: mzahyst@gmail.com
  • Сторінка в Facebook — com/mzahyst