Сфери діяльності

Підготовка партнерського договору

До того, як партнери приймуть рішення про необхідність оформлення спільної організації, їх поточні домовленості зазвичай оформляються у вигляді партнерської угоди. Партнерська угода — це інструмент розвитку компанії, тому що ви чітко знаєте бажання і вимоги кожного партнера,його бачення ситуації. Це інструмент синхронності дій, які призводять тільки до розвитку компанії. Адже у кожного партнера є своє бачення ситуації і важливо, щоб це бачення кожного партнера, було прийнято усіма. Морально, психологічно, фінансово і так далі.

Адвокатське об’єднання «Максимальний захист» надає послуги у підготовці договору партнерства, та якщо Ви вагаєтесь укладати партнерський договір, то варто зважити всі «+» та «-» такого договору.

Переваги партнерського договору:

 1. Організованість.

Договір надасть Вам і Вашому партнеру чітке розуміння наявності один перед одним прав та обов’язків у ваших ділових відносинах.

 1. Фінансова грамотність.

Уклавши договір ви гарантуєте чітке розуміння того як буде ділитись прибуток та покриватимуться витрати. У договорі можна чітко вказати хто які витрати несе, як відбуватиметься фінансування (бізнесу, тощо).

 1. Вигідність договору саме ВАМ.

Договір буде складено з урахуванням саме вашого конкретного випадку. Метою його буде нагадати про домовленості з партнером, це допоможе не акцентувати постійну увагу на обов’язках та правах з вашим партнером, а досягати поставлену мету.

 1. Уникнення конфліктних ситуацій.

Розбіжності з  партнером з приводу вашої діяльності можуть завадити розвитку Вашої компанії, бізнесу тощо, тому уклавши договір ви встановлюєте чіткий перелік прав та обов’язків.

Що варто зазначати у партнерському договорі.

 1. Основні напрямки співпраці;
 2. Права та обов’язки сторін;
 3. Відповідальність сторін;
 4. Строк дії договору;
 5. Реквізити сторін.

 

Пам’ятайте, що з допомогою фахівців Ви можете уникнути прогалин  при складанні договору та небажаних для Вас наслідків.

 Для початку нашої співпраці необхідно надати нам усі наявні дані і особисті побажання відносно договору. Якщо у Вас є запитання звертайтесь до Адвокатського об’єднання «Максимальний захист» у будь-який зручний спосіб:

 • МАКСИМАЛЬНИЙ ЗАХИСТ

  Зв’яжіться з нами
  Зателефонуйте +38 (097) 888 99 77
  Напишіть нам на пошту mzahyst@gmail.com

  Залишіть заявку у віконці справа

  НА ЗАХИСТІ ВАШИХ ІНТЕРЕСІВ